FAQ O nás Úvodní stránka Vozový park Slu?by dce?iné firmy Taxi Bohemia Kontakt Language

Transport Servis

_Jsme rodinná firma, která vznikla roku 1993 jako dceřiná společnost Taxi Bohemia H.M. Díky vysoké kvalitě služeb jsme jednou z nejstarších společností svého oboru v Liberci a spolupracujeme s firmami podílejících se na rozvoji automobilového průmyslu, se sídlem nejen v České Republice, ale např. v Německu, Rakousku, Itálii, USA, Kanadě a Rusku.

_Specializujeme se na PŘEPRAVU OSOB, především na letiště (Praha, Dráždany, Lipsko), nádraží vlakových i autobusových nebo libovolných přání zákazníka nejen po České republice, ale i zahraničí. Pro tuto službu používáme převážně vozy Škoda Superb, Škoda Octavia RS, Mercedes-Benz Viano (možnost až 6 pasažérů).

_Dále nabízíme EXPRESNÍ PŘEPRAVU ZBOŽÍ dle požadavků našich zákazníků, spěšné rozvozy kusových zásilek, menších kartonů a vzorků a to nejen po České Republice, ale i do zemí Evropské Unie (Škoda Auto a.s., Audi AG, Volkswagen AG, Suzuki Motor Corporation, TPCA Czech s.r.o., PCA, Opel AG). Zde nabízíme vozy Škoda Octavia Combi RS, Škoda Superb combi a Mercedes-Benz Viano.

_Naším osobním přístupem se snažíme o spokojenost zákazníka, a tím přizpůsobujeme naše služby individualním potřebám našich klientů.


 Copyright © 2020 Miroslav Hubička & Taxi Bohemia. All rights reserved.